Podatność na zabrudzenia białych mebli

Białe zabudowy meblowe i fronty znakomicie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach. Moda na wystrój utrzymany w jasnych barwach, sprawia, że praktycznie w każdym mieszkaniu możemy spotkać kolor biały jako kolor składowy w kuchni czy salonie.

Czy powierzchnie wykończone na biało są praktyczne? Czy może lepiej zrezygnować z jasnych barw w mieszkaniu? Jak czyścić te powierzchnie?

Zabudowa kuchenna wykonana w pełni z białych frontów

Białe kuchnie i zabudowy mogą zostać wykonane z najróżniejszych materiałów dostępnych na rynku, dlatego pielęgnacja każdego z mebli może się różnić. Nasze meble wykonujemy z MDF’u i płyt wiórowych w zależności od chęci Klienta. Wszystkie fronty, które wyjeżdżają z Kompani Meblowej są zabezpieczone i odporne na działanie chemii.

Mycie i konserwacje mebli zaczynamy od wytarcia kurzów najzwyklejszą szmatką. Następnie używamy chemii oddziałującej na tłuste plamy. Na koniec możemy zabezpieczyć nasze meble mleczkiem o właściwościach odpychających kurz.

Wbrew pozorom, białe meble i zabudowy kuchenne wcale nie są trudniejsze do utrzymania od innych kolorów. Dużo cięższymi do utrzymania będą meble wykonane z czarnego MDF.

Pamiętajmy, że na zabrudzenia najmniej odporne są meble lakierowane na wysoki błysk.

Połączenie frontów Black & White

Udostępnij na social media

Pozostałe wpisy