Technologia

W naszym parku maszyn znajdą Państwo frezarki CNC do obróbki wszelkiego rodzaju materiałów, między innymi drewna. Maszyny umożliwiają cięcie i frezowanie z zachowaniem największej precyzji wykonywanych detali.
 

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA

FREZARKI
CNC

 Wykonamy dowolny grawer na powierzchni płyty, zarówno tej w stanie surowym jak też i laminowanej. Oferujemy możliwość grawerowania z pliku .dxf dostarczonego przez klienta. Jeżeli potrzebujesz pomocy, nasi projektanci chętnie pomogą przygotować Twój własny indywidualny projekt. Wszelkiego rodzaju nawierty otworów, wycięcia o różnych kształtach, fezowanie 3D, Wykroje i nawierty mogą być wykonywane z takich materiałów jak: płyta meblowa, blaty meblowe, sklejka, osb, mdf, hdf, plexi i materiały pochodne.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. Na naszym centrum frezarskim CNC wykonamy frezowanie oraz cięcie krzywoliniowe. Nawet najbardziej skomplikowane kształty nie stanowią dla nas problemu!

Blaty łączone na zamek to nasza specjalność! Możesz zapomnieć o szablonach do blatów. Już nie musisz się martwić o dokładność wykonania. Nasi Technolodzy zadbają o to by blat pasował idealnie! Na wyposażeniu posiadamy również precyzyjne narzędzia do grawerowania.